Herkese Açık OMÜSEM Eğitimleri Başlıyor


Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM) 2017 yılında birçok yeni eğitim programı düzenliyor.

OMÜSEM bu eğitim programları aracılığıyla çalışan insanlara yeni bilgi ve beceriler kazandırmayı, onların var olan bilgilerini güncelleyerek kişisel gelişimlerini artırmayı ve hobi kurslarıyla da boş zamanlarını verimli kullanmalarını sağlamayı amaçlıyor.

GENİŞ EĞİTİM YELPAZESİ

Katılımcılar için geniş bir eğitim yelpazesi hazırlayan OMÜSEM’in eğitimleri Şubat, Mart, Nisan ve Mayıs aylarında yapılacak. Şubat ayı içerisinde, Doç. Dr. Ayşenur Büyükgöze Kavas; “Kişilerarası İlişkiler ve Etkili İletişim” ve “Günlük Hayatta Stres ve Stres Yönetimi”, Yrd. Doç. Dr. Evrim Erdoğan; “Satış Teknikleri Eğitimi”, Yrd. Doç. Dr. Recep Yılmaz; “Reklam Yazarlığı”, Doç. Dr. Selahattin Kaynak; “Ekonomik Kriz Sürecinde İşletmelerin Rekabet Stratejileri”, Öğr. Gör. Mustafa Türkmen; “Seramik Kursu” ve Yrd. Doç. Dr. Buğra Genç; “Diksiyon Artikülasyon ve Fonetik Bilgisi” eğitimi verecek.

KATILIM BELGESİ VERİLECEK

OMÜ’nün Kurupelit Kampüsü’nde yer alan OMÜSEM Eğitim Salonları’nda gerçekleşecek eğitimlerin ilki, 11 Şubat’ta “Kişilerarası İlişkiler ve Etkili İletişim” ile başlayacak. Eğitimler sonunda devam koşullarını sağlayan katılımcılara “OMÜSEM Katılım Belgesi” de verilecek.

Kurslarla ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız


Online Ziyaretçi :
Bugün Ziyaretçi :
Toplam Ziyaretçi :

(19.04.2018 tarihinden itibaren.)
OMÜ MEZUNLAR KOORDİNATÖRLÜĞÜ
OMÜ Öğrenci Yaşam Merkezi 55139 Atakum/SAMSUN
Tel : +90 (362) 312 19 19 - 1691
mezunlar@omu.edu.tr